SKiMU Pack

Cennik SKiMU Pack na sezon 2017/2018

Korzystna oferta nawet 10 dni jazdy na nartach i rozrywki dla rodzin z dziećmi zakwaterowanych u Partnerów SKiMU w Małej Upie i okolicy. Można zamówić SKiMU Pack online, a u Partnera SKiMU będą na Was czekały przygotowane skipassy.

Wszelkie pytania odnośnie zniżek oraz wniosków o zniżki należy wyjaśnić przed przyjazdem pod adresem info@skimu.cz lub pod numerem: +420 602 606 756.

 

  

W pakiecie usług SKiMU Pack zyskujecie:

Skipass nawet na 7 dni

Atrakcyjny skipass ważny nawet do 7 dni (w zależności od długości pobytu), a w wypadku pobytu powyżej 7 dni, płacicie tylko 100 CZK za każdy kolejny dzień).

DARMOWY parking

Obowiązuje przez cały czas pobytu.

Wybrane hale i boiska w SKiMU Sport Centrum ZA DARMO

Dotyczy badmintona, tenisa i ricocheta w godzinach od 9.00 do 15.00. Sale i boiska trzeba zarezerwować pod numerem +420 734 233 166.

Wieczorna jazda na nartach

Skipassy będą przygotowane także do wykorzystania na wieczorną jazdę na nartach. Wieczorna jazda na nartach odbywa się co środę od 18.00 do 21.00 i jest obsługiwana przez skibusy.

Zniżki na usługi szkoły sportów zimowych POMESKI

Obowiązuje 10% zniżka na szkołę narciarską i wypożyczalnię oraz 50% zniżka na imprezy organizowane przez POMESKI – zawody dla dzieci, czwartek carvingowy, piątek freestylowy.

Jednodniowy program w kompleksie narciarskim Czarna Góra - Pec

Ze skipassem SKiMU Pack możecie wyruszyć na stoki we wszystkich ośrodkach kompleksu (Jańskie Łaźnie, Pec pod Śnieżką, Czarny Dół i Wielka Upa). Skipass trzeba jednak zawsze oddać w SKiMU. Jednocześnie otrzymacie jedną bezpłatną wizytę w centrum relaksu (jacuzzi, basen) w czterogwiazdkowym hotelu Omnia w Jańskich Łaźniach.

UWAGA! W kompleksie narciarskim Czarna Góra ‒ Pec nie jest ważny SKiMU Pack dla niejeżdżących dzieci w wieku do 6 lat. Jeżeli chcecie korzystać w kompleksie ze swojego SKiMU Packu, należy tutaj dokupić skipass dziecięcy dla dziecka w wieku do 6 lat.

 

Wymogi:

 • Zakwaterowanie u jednego z Partnerów SKiMU w Małej Upie.

 • Zwrotna kaucja za skipass w wysokości 100 CZK.

Pliki do pobrania:

Cennik 2017/2018

SKiMU Lyžák 2017/2018

SKiMU Pack 2017/2018

Cennik

 • Cieszcie się aż 10 dniami na stoku ‒ przy pobytach dłuższych niż 7 dni, zapłacicie tylko 100 CZK za każdy kolejny dzień.
 • Macie 3 lub więcej dzieci? Do każdego SKiMU Packu rodzinnego, można dokupić dziecięcy i juniorski ze ZNIŻKĄ 50%.
 • Skipassy rodzinne obowiązują tylko w wypadku członków rodziny oraz własnych dzieci (przed zakupem skipassów należy okazać dowód osobisty lub paszport).
 • UWAGA! W kompleksie narciarskim Czarna Góra ‒ Pec nie jest ważny SKiMU Pack dla niejeżdżących dzieci w wieku do 6 lat. Jeżeli chcecie korzystać tu ze swojego SKiMU Packu, należy dokupić skipass dziecięcy dla dziecka w wieku do 6 lat.
Warianty SKiMU PackAż na 7 dni
SKiMU Pack Dorośli, Junior*** 2 900 CZK
SKiMU Pack Dziecko, Senior** 2 030 CZK
SKiMU Pack Przedszkolaki – przenośny*
(z dziećmi do lat 6)
3 480 CZK
2+1 SKiMU Pack Rodzinny z dzieckiem**
(dziecko do lat 10)
6 300 CZK
Dziecko tylko za 500 CZK
2+2 SKiMU Pack Rodzinny z dziećmi**
(dziecko do lat 10)
6 700 CZK
2. dziecko tylko za 400 CZK. Następne własne dziecko w cenie 50 % skipassu dla dzieci.
2+1 SKiMU Pack Rodzinny z juniorem***
(dziecko do lat 16)
6 800 CZK
Junior tylko za 1 000 CZK
2+2 SKiMU Pack Rodzinny z juniorami***
(dziecko do lat 16)
7 700 CZK
2. junior tylko za 900 CZK. Następny własny junior w cenie 50 % skipassu dla dorosłych.

2+1+1 SKiMU Pack Rodzinny z juniorem*** i dzieckiem** (junior do lat 16, dziecko do lat 10)

7 700 CZK

Bilety rodzinne są ważne tylko w wypadku własnych dzieci (przed zakupem należy okazać dowód osobisty lub paszport).

* Przenośny SKiMU Pack Przedszkolaki przeznaczony jest dla rodziny z dzieckiem poniżej 6. roku życia i jest przenośny wyłącznie między podanymi rodzicami.
** Ceny dla dzieci dotyczą urodzonych w roku 2008 lub później. Cena dla seniorów dotyczy urodzonych w roku 1953 lub wcześniej.
*** Ceny dla juniorów dotyczą urodzonych w latach od 2002 do 2008.

Kalkulacja ceny:

 • 2x Dorośli (2 900 CZK) + 1x Dziecko (500 CZK) = 6 300 CZK
 • 2x Dorośli (2 900 CZK) + 1x Junior (1 000 CZK) = 6 800 CZK
 • 2x Dorośli (2 900 CZK) + 1x Dziecko (500 CZK) + 1x Dziecko (400 CZK) = 6 700 CZK
 • 2x Dorośli (2 900 CZK) + 1x Junior (1 000 CZK) + 1x Junior (900 CZK) = 7 700 CZK

Warianty SKiMU Pack

Dla Waszej wygody podzieliliśmy SKiMU Pack na kilka pakietów.

SKiMU Pack Dorosły, Dziecko, Junior i Senior

Ceny SKiMU Packów uzależnione są od wieku użytkowników. Cena dla dzieci dotyczy urodzonych w roku 2008 lub później. Cena dla seniorów dotyczy narciarzy urodzonych w roku 1953 lub wcześniej. Cena dla juniorów, czyli urodzonych w latach od 2002 do 2008, jest taka sama, jak dla dorosłych, chyba, że chodzi o cenę wynikającą z oferty rodzinnego SKiMU Packu.

SKiMU Pack Przedszkolaki

Jedyny pakiet, który oferuje skipass przenośny między rodzicami. Jest on przeznaczony dla rodziny z dzieckiem poniżej 6. roku życia, które jeszcze nie jeździ na nartach, i jest przenośny wyłącznie między rodzicami podanymi w zamówieniu. Jedno jeździ, drugie pilnuje! SKiMU Pack Przedszkolaki jest przenośny już od dnia zakupu skipassu czasowego.

Przy zakupie SKiMU Pack Przedszkolaki, oboje rodzice muszą okazać ważny dowód osobisty lub paszport. Wiek dzieci należy potwierdzić poprzez okazanie paszportu, dowodu osobistego rodziców lub karty ubezpieczenia zdrowotnego. Użytkownicy skipassów ze zniżką muszą osobiście stawić się przy kasie razem z dziećmi.

 

SKiMU Pack Rodzinny

Pakiet jest przeznaczony dla rodzin ze starszymi dziećmi. Podzielony jest na rodzinny z dzieckiem w wieku do 10 lat oraz rodzinny z juniorem w wieku do 16 lat, a cena zależy zarówno od liczby dzieci, jak i dorosłych. Cena dla juniorów dotyczy urodzonych w latach od 2002 do 2008.

Zamówienie SKiMU Pack

Płatność gotówką

wypadku płatności gotówką, wydrukuj papierowe zamówienie (wystarczy mieć jego ostatnią stronę) i po przyjeździe przynieś je do wybranej kasie SKiMU, gdzie zostanie zrealizowane.

SKiMU Pack zostanie wystawiony na Twoje imię i nazwisko. Aby potwierdzić dane osobowe, należy okazać dowód osobisty. Aby skorzystać ze zniżki, należy okazać dowód osobisty lub paszport. Wiek dzieci należy potwierdzić poprzez okazanie paszportu, dowodu osobistego rodziców lub karty ubezpieczenia zdrowotnego. Użytkownicy skipassów ze zniżką muszą osobiście stawić się przy kasie, razem z dziećmi.

Zamówienie online ‒ płatność bezgotówkowa

Omiń kolejki i zamów SKiMU Pack jeszcze przed przyjazdem do SKiMU. Przy zamówieniu z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem, doręczymy przygotowane skipassy do miejsca Waszego zakwaterowania. W wypadku zamówienia złożonego co najmniej 24 godziny przed przyjazdem, będą one do odebrania w wybranej kasie SKiMU.


 

Korzystanie z karty parkingowej SKiMU Pack:

 • Kartę parkingową należy odebrać na parkingu przy automatycznej blokadzie wjazdowej. (Parking Spálený Mlýn, Zátiší, SKiMU SC)
 • Karty nie powinno się zostawiać w samochodzie, tylko zabierać ją ze sobą.
 • Proszę zwrócić się do zarządcy w Waszym miejscu zakwaterowania o wydanie SKiMU Packu ‒ przy płatności online, będzie on już dla Was przygotowany.
 • Przy zakupie dwóch SKiMU Packów, możecie parkować BEZPŁATNIE przez cały okres ważności skipassów (SKiMU Pack 5-dniowy, to 5 dni darmowego parkowania itd.).
 • Wypełniony voucher (w wypadku załatwiania sprawy u zarządcy miejsca zakwaterowania) lub przygotowane skipassy należy zanieść razem z kartą parkingową do którejś z kas kompleksu narciarskiego SKiMU. Kasy są otwarte codziennie od 8.00 do 16.30, ale tylko wtedy, kiedy działają wyciągi.
 • W kasie karta parkingowa zostanie zakodowana na liczbę dni odpowiadającą okresowi ważności Waszych skipassów. Trzeba znać numer rejestracyjny pojazdu, do którego przypisana będzie karta. 
 • Karta parkingowa jest nieprzenośna i jest ważna tylko dla jednego pojazdu o konkretnym numerze rejestracyjnym, który jest wpisany na karcie. Nadużycia będą karane grzywną w wysokości 1 000 CZK.
 • Karty należy używać przy każdym wjeździe lub wyjeździe z parkingu.

UWAGA: Wjeżdżając na parking, używajcie już posiadanej karty i nie naciskajcie przycisku umożliwiającego otrzymanie nowej karty! Jeżeli wjedziecie na parking przy użyciu innej karty, Wasza dotychczasowa karta parkingowa SKiMU Pack, straci ważność!

Partneři SKiMU:

Zapisz się do newslettera

Poprzez udostępnienie swojego adresu poczty elektronicznej, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie go w celach marketingowych.