SKiMU House

SKiMU House to górska restauracja & Aprés-ski, która jest w Czechach unikatem ze względu na jej design - została umieszczona w terenie tak, aby harmonijnie wpasowała się w otaczający ją krajobraz. Znaczna jej część jest przeszklona i umożliwia bezpośredni widok na trasę narciarską. Powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne SKiMU House pomieszczą – każda z osobna – aż 80 gości.

Restauracja kładzie nacisk na wysoką jakość dań i napojów oraz serwisu. Możecie wybierać z oferty gotowych dań tradycyjnej kuchni czeskiej (która jest codziennie zmieniana), z dwóch zup, ze stałej oferty potraw smażonych lub domowej pizzy. Ofertę uzupełniają świeże, pachnące, domowe ciasta. Oczywistością są także napoje ciepłe i zimne, alkoholowe i bezalkoholowe oraz piwo lane.

W SKiMU House znajdą coś dla siebie także miłośnicy prawdziwego rumu. Nasza oferta obejmuje wyśmienite karaibskie rumy o wspaniałym charakterze smakowym. Spróbujcie sami.

Menu

Menu SKiMU HouseMenu SKiMU House

Pivo Hostivar

Piwo Trautenberk

W SKiMU House lejemy niefiltrowane i niepasteryzowane piwo Trautenberk.

Piwo Trautenberk warzone jest z wykorzystaniem wody ze zboczy Śnieżki, ze słodu oraz chmielu. Chodzi o piwa górnej i dolnej fermentacji, na sezon 2016 przygotowane zostało piwo jasne 11°BLG, półciemne 13°BLG oraz 14° RED Ale i 14°APA. Do warzenia używamy słodu ze słodowni klepiskowej Inż. Karla Klusáčka, uzupełnionego o słody ze słodowni Weyermann w Bamberku. Chmiel pochodzi przeważnie z regionu żateckiego, a drożdże z Piwowarskiego i Słodowniczego Instytutu Badawczego w Pradze. Nasze piwa są niefiltrowane i niepasteryzowane. 

Nowy małoupski browar powstał na podstawie koncepcji architekta Petra Kolářa, który podpisał się także pod projektem siostrzanego browaru Hostivar w Pradze.Znajdziesz go w podziemiach schroniska Tippeltova bouda, znanego bardziej jako hotel Družba, w którym właśnie odbywa się gruntowna renowacja. 

Lanego Trautenberka można kupić u lokalnych noclegodawców i oczywiście w SKiMU House. 

Happy Hours

Happy Hours codziennie od 15.30 do 17.00 ze ZNIŻKĄ 30% na wszystkie napoje alkoholowe oprócz piwa i wina.

SKiMU Party

  • W każdy wtorek impreza dla dzieci od 19:00 do 21:00 w SKiMU House. Rodziców też zapraszamy! DARMOWY wstęp.
  • W każdy wtorek i w każdy piątek SKiMU Party dla dorosłych od 21:00 aż do rana. DARMOWY wstęp.

Skipass menu

Oddaj skipass w SKiMU House i otrzymaj korzystne menu oraz herbatę ZA DARMO (1 skipass = 1 menu).
Skipass musi być ważny w dniu, kiedy zostaje oddany w SKiMU House. Posiadacza skipassu dotyczy wyłącznie jedna oferta menu oraz napoju i z tej oferty nie może korzystać nikt inny poza posiadaczem skipassu.

Partneři SKiMU:

Zapisz się do newslettera

Poprzez udostępnienie swojego adresu poczty elektronicznej, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie go w celach marketingowych.