Drużyny sportowe

Apartmány Malá Úpa sportWyjątkowa oferta dla drużyn sportowych: ZAKWATERUJ SIĘ W SKiMU I UPRAWIAJ SPORT ZA DARMO!

Sezon letni jest wprost stworzony do uprawiania sportu lub zabawy na świeżym powietrzu, jednak nawet w lecie można czasem trafić na złą pogodę. Dlatego przygotowaliśmy dla Was halę sportową, która w pełni zastąpi zajęcia pod gołym niebem! Użyczymy Państwu nie tylko jej wnętrz, można u nas wypożyczyć także niezbędne wyposażenie, na przykład do gry w piłkę nożną, koszykówkę, unihokeja, siatkówkę itp.

Nakręćcie swoje całodniowe zajęcia na wideo i obejrzyjcie wieczorem, jakie sportowe wyczyny osiągaliście przez cały dzień! Dzięki możliwości wypożyczenia rzutnika można skorzystać z unikalnej możliwości videocoachingu! Po zamówieniu można uzyskać rzutnik w recepcji Apartamentów SKiMU.

Czy ważne jest dla was przestrzeganie przez cały czas trwania pobytu specjalnego programu żywieniowego (śniadania, obiady, kolacje, drugie śniadania, diety, napoje itp.)? Uzgodnijcie sprawę z nami, a my zapewnimy specjalny program żywieniowy!

Po wyczerpującym programie sportowym z pewnością poczujecie zmęczenie i potrzebę relaksu. U nas możecie odpocząć w saunie.

Korzyści dla drużyn sportowych zakwaterowanych w Apartamentach SKiMU:

  • hala sportowa ZA DARMO od godz. 10.00 do 17.00 wg ilości spędzonych nocy (3 noce = 3 godziny)
  • specjalne programy wyżywienia (śniadania, obiady, kolacje, drugie śniadania, diety, napoje itp.) – uzgadniane z wyprzedzeniem
  • DARMOWA siłownia przez cały czas trwania pobytu
  • 50% zniżka na pozostałe hale i boiska
  • wypożyczenie rzutnika
  • videocoaching

Wymagania:

  • grupa powyżej 15 osób + trener

Rezerwacje oraz więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem: +420 734 233 166

Specjalne zniżki na noclegi dla drużyn sportowych:

Grupa, szkoła, drużyna sportowaCena / noc
Sezon główny - 1.7.-2.9.
Cena / noc
Poza sezonem - 1.4.-30.6.; 1.9.-30.11.
Powyżej 18 roku życia 640 Kč 590 Kč
14-18 lat 625 Kč 575 Kč
6-14 lat 550 Kč 500 Kč
Do lat 6 * ZA DARMO ZA DARMO

Cena dla dzieci dotyczy wyłącznie dzieci urodzonych w 2007 roku lub później. Dzieci urodzone w 2011 roku lub młodsze – ZA DARMO (wiek dziecka trzeba potwierdzić poprzez okazanie paszportu, dowodu osobistego rodziców, karty ubezpieczalni).

* W przypadku wycieczki składającej się wyłącznie z dzieci poniżej 6 roku życia trzeba zapłacić minimalną cenę apartamentów. Ceny dla osób towarzyszących kierują się podanymi cenami włącznie z zastosowaniem zniżek.

Ceny są ważne wyłącznie w przypadku pełnego zajęcia apartamentu, w przeciwnym wypadku naliczana jest minimalna cena za czteroosobowy apartament wynosi 950 Kč/noc (poza sezonem), 1250 Kč/noc (w sezonie), minimalna cena za sześcioosobowy apartament od 1550 Kč/noc (poza sezonem), 2050 Kč/noc (w sezonie).

Podane ceny zawierają VAT.

Niezobowiązująca wstępna kalkulacja

PRZYGOTUJEMY DLA WAS WSTĘPNĄ KALKULACJĘ USZYTĄ NA MIARĘ!

Wybierzcie swój własny pakiet korzyści. Jeżeli Wasza grupa będzie liczyć więcej niż 15 osób, dodatkowy element pakietu dostaniecie BEZPŁATNIE.

Nie macie czasu na wypełnienie całego formularza? To żaden problem. Podajcie tylko imię oraz numer telefonu, a my zadzwonimy do Was i telefonicznie wspólnie przygotujemy wstępną kalkulację!

Dane kontaktowe:Liczba osób:Skąd o nas wiecie:
Poprzez wypełnienie i wysłanie formularza wstępnej kalkulacji, zgodnie z ustawą nr 101/2000 Sb., wyrażacie zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez firmę R.O.D. Stav, a.s., z siedzibą pod adresem Praha 5, Nábřežní 87, kod pocztowy 150 00, będącą administratorem oraz przez osoby trzecie, przetwarzające Wasze dane w celu dołączenia ich do bazy danych administratora oraz w celu ich dalszego marketingowego wykorzystania, tj. oferowania produktów i usług oraz wysyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą nr 480/2004 Sb., przez okres 10 lat od daty udzielenia zgody. Wiem, że mam prawo dostępu do moich danych osobowych oraz inne prawa, zgodnie z § 11 i 21 ustawy nr 101/2000 Sb. Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, ale w dowolnym momencie mogę ją bezpłatnie unieważnić, korzystając z kanałów kontaktu z administratorem.

Partnerzy SKiMU:

Zapisz się do newslettera

Poprzez udostępnienie swojego adresu poczty elektronicznej, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie go w celach marketingowych.