Zgrupowanie sportowe

SKiMU oferuje Państwu tydzień zakwaterowania (bez wyżywienia) z pakietem SKiMU Zgrupowanie sportowe za bezkonkurencyjną cenę już od 200 Kč/noc przy minimalnej ilości 15 osób z następującymi korzyściami:

  • hala sportowa ZA DARMO od godz. 10.00 do 17.00 wg ilości spędzonych nocy (3 noce = 3 godziny)
  • 50 % zniżka na skorzystanie z wybranej hali lub boiska Sport Centrum SKiMU (wielofunkcyjna hala sportowa, ricochet, siłowania, sauna)
  • DARMOWE WiFi
  • wypożyczenie rzutnika ZA DARMO
  • DARMOWA siłownia
  • możliwość zamówienia specjalnego programu żywieniowego
  • 1x letnia promocja SKiMU
  • centrum relaksacyjne - sauna, jacuzzi

Wymogi:

  • minimalnie 15 osób + trener

Letnia promocja SKiMU

W przypadku tygodniowego pobytu Państwa drużyna sportowa uzyska VOUCHER na 5 jednodniowych skipasów (trzeba je zastosować przy kolejnych odwiedzinach). Rozdaj nagrody swoim najlepszym sportowcom!

Prosimy o kontakt pod numerem: +420 734 233 166 albo pod adresem e-mailowym info@skimu.cz, można też skorzystać z formularza niezobowiązującej kalkulacji.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości niezobowiązującej kalkulacji dostosowanej dokładnie do potrzeb Państwa kursu narciarskiego !

Apartmány Malá Úpa hala Apartmány Malá Úpa sauna ricochet

 

Niezobowiązująca wstępna kalkulacja

PRZYGOTUJEMY DLA WAS WSTĘPNĄ KALKULACJĘ USZYTĄ NA MIARĘ!

Wybierzcie swój własny pakiet korzyści. Jeżeli Wasza grupa będzie liczyć więcej niż 15 osób, dodatkowy element pakietu dostaniecie BEZPŁATNIE.

Nie macie czasu na wypełnienie całego formularza? To żaden problem. Podajcie tylko imię oraz numer telefonu, a my zadzwonimy do Was i telefonicznie wspólnie przygotujemy wstępną kalkulację!

Dane kontaktowe:Liczba osób:Skąd o nas wiecie:
Poprzez wypełnienie i wysłanie formularza wstępnej kalkulacji, zgodnie z ustawą nr 101/2000 Sb., wyrażacie zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez firmę R.O.D. Stav, a.s., z siedzibą pod adresem Praha 5, Nábřežní 87, kod pocztowy 150 00, będącą administratorem oraz przez osoby trzecie, przetwarzające Wasze dane w celu dołączenia ich do bazy danych administratora oraz w celu ich dalszego marketingowego wykorzystania, tj. oferowania produktów i usług oraz wysyłania informacji handlowych zgodnie z ustawą nr 480/2004 Sb., przez okres 10 lat od daty udzielenia zgody. Wiem, że mam prawo dostępu do moich danych osobowych oraz inne prawa, zgodnie z § 11 i 21 ustawy nr 101/2000 Sb. Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, ale w dowolnym momencie mogę ją bezpłatnie unieważnić, korzystając z kanałów kontaktu z administratorem.

Partnerzy SKiMU:

Zapisz się do newslettera

Poprzez udostępnienie swojego adresu poczty elektronicznej, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie go w celach marketingowych.