SKiMU Vertical - Ośrodek narciarski Malá Úpa - SKiMU

SKiMU Vertical

SKiMU Vertical

Czy chcą Państwo wiedzieć, jaką różnicę wysokości przebyli w ciągu dnia i ile to jest kilometrów? Albo ile razy wjechali na stok wyciągiem? U nas można się tego łatwo dowiedzieć!

Za pośrednictwem numeru podanego na skipasie moga Państwo łatwo sprawdzić, ile kilometrów przejechali w ciągu całego dnia. Przez cały sezon układana i aktualizowana będzie lista 10 najlepszych narciarzy o najwyższej ilości przejechanych metrów różnicy wysokości.

Konkurs

Finałowa runda SKiMU Vertical dla uczestników, którzy pokonali ponad 5000 metrów w ciągu sezonu zimowego, odbędzie się na trasie zjazdowej Pomezky w piątek 23. 3. 2018 o godz. 9.00Potwierdź swój udział na adresie e-mail info@skimu.cz. Napisz do nas także w razie jakichkolwiek pytań.

Ogłoszenie zwycięzców pierwszych trzech miejsc w kategoriach mężczyzn i kobiet odbędzie się w tym samym dniu.

Dopiero runda finałowa określi zwycięzcę. Wygrywa ten, kto w dniu Finału SKiMU Vertical przejedzie najwięcej metrów przewyższenia. Nagrody otrzymają także zawodnicy na drugiej i trzeciej pozycji. Konkurs zostanie podzielony na dwie kategorie, na męską i żeńską. W każdej kategorii jako zwycięskie ogłoszone zostaną pierwsze trzy pozycje.

Trzej najlepsi otrzymają

  1. miejsce - Suunto Ambit 2
  2. miejsce - Ręcznik Suunto
  3. miejsce - Szalik Suunto

Suunto Ambit 2

Zegarki Suunto Ambit 2 są przestrzegane zarówno odkryte pasjonatów i aktywnych sportowców, którzy chcą, aby ich tętno pod kontrolą. Elegancki zegarek top sportowe parametry jakościowe i słynny fiński producent Suunto.

Zarejestrowanie się na liście

  • Poprzez podanie numeru podanego na skipasie, imienia oraz adresu e-mailowego na formularzu można się zarejestrować na liście.
  • Po wpisaniu danych wyświetli się graf, z którego uzyskają Państwo wszelkie potrzebne informacje.
  • Kolejność na liście będzie codziennie aktualizowana.